Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 3 сесії 7 скликання 04.01.2018 року
Рішення 3 сесії 7 скликання 04.01.2018 року


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


3 сесія 7 скликання


04 січня 2018 року172. Про затвердження Статуту комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» в новій редакції.
173. Про затвердження структури та загальної чисельності комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня».
174. Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» в новій редакції.
175. Про затвердження структури та загальної чисельності комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів».
176. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецький краєзнавчий музей» в новій редакції.
177. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецький краєзнавчий музей».
178. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» в новій редакції.
179. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» в новій редакції.
180. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа».
181. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа».
182. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа».
183. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників КЗ Тростянецької міської ради «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа».
184. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» в новій редакції.
185. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва».
186. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека» в новій редакції.
187. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
188. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 Тростянецької міської ради.
189. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
190. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради.
191. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
192. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області.
193. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
194. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
195. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
196. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Сумської області.
197. Про зміну назви та затвердження Статуту Кам`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
198. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради Сумської області.
199. Про зміну назви та затвердження Статуту Смородинського навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
200. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Смородинський навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тростянецької міської ради Сумської області.
201. Про утворення Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради та затвердження його Положення.
202. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради.
203. Про безоплатне приймання КДНЗ (ДС) «Дубравушка» Кам’янської сільської ради до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Тростянецької міської ради.
204. Про ініціювання співробітництва територіальних громад.
205. Про призначення Пентіної Олени Іванівни на посаду начальника комунального підприємства Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.206. Про затвердження структури та чисельності клубних закладів Тростянецької міської ради, Кам‘янського сільського будинку культури та Лучанського сільського клубу.
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.207. Про розірвання договору оренди землі по вул. Шевченка, 120 а зареєстрованого за № 040663500033 від 09.03.2006 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПрАТ «Тростянецьагроспецбуд».
208. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. Гребельній Оксані Ігорівні в м. Тростянець, ------------, Сумської області.
209. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 5 вересня 2016 року № 338 та припинення права постійного користування.
Доповідає: Катриченко Є.І. – землевпорядник міської ради.210. Про звільнення заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку Тростянецької міської ради Заяц Ю.М. за угодою сторін.
Доповідає: Сергієнко О.І. – начальник загального відділу.


Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту