+Про міський бюджет на 2018 рік

від 22.12.2017 року №
м. Тростянець

Про міський бюджет на 2018 рік

Розглянувши поданий виконавчим комітетом Тростянецької міської ради проект міського бюджету на 2018 рік, сформований на підставі Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», керуючись п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Визначити на 2018 рік:
- доходи міського бюджету у сумі 164 377 075 грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету – 159 556 675 грн., доходи спеціального фонду бюджету – 4 820 400 грн., у тому числі бюджет розвитку – 1 419 400 грн. (додаток 1);
- видатки міського бюджету у сумі 164 377 075 грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету – 132 241 920 грн., видатки спеціального фонду бюджету – 32 135 155 грн., у тому числі бюджету розвитку – 28 734 155 грн. (додаток 3);
- профіцит загального фонду міського бюджету в сумі 27 314 755 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 2);
- дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 27 314 755 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 2).

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду – 132 241 920 грн. та спеціальному фонду бюджету – 32 135 155 грн., у тому числі бюджету розвитку – 28 734 155 грн. (додаток 3).

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік в сумі 5 000 грн.

4. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 6).

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти місцевим бюджетам;
поточні трансферти населенню.

7. Затвердити у складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі – 42 166 805 грн. (додаток 7).

8. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечувати в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

9. Установити, що до доходів загального фонду міського бюджету на 2018 рік належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, а також міжбюджетні трансферти, що надаються з державного бюджету України міському бюджету, та субвенції, що передаються з інших місцевих бюджетів.

10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України, та субвенції, що передаються з інших місцевих бюджетів.

11. Установити, що джерелом формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є кошти, які передаються з іншої частини бюджету.

12. Розпорядникам та одержувачам коштів міського бюджету під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти обов’язково передбачати однією з умов застосування штрафних санкцій до суб’єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов’язань.

13. Надати право міському голові за погодженням з постійною депутатською комісією з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі Тростянецької міської ради при необхідності вносити зміни та уточнення до міського бюджету на 2018 рік в межах загального обсягу видатків по міському бюджету та вносити зміни, у виняткових випадках по доходах і видатках у разі зміни обсягів дотації та субвенції з Державного бюджету України та бюджетів інших рівнів з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

14. Додатки 1-3, 5-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Міський голова Ю.А. Бова

Асоціація міст України