+Рішення 1 сесії 7 скликання 22.11.2017 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1 сесія 7 скликання

21 листопада 2017 року

1. Про початок повноважень депутатів Тростянецької міської ради.
2. Про початок повноважень Тростянецького міського голови.
Доповідає: голова Тростянецької міської виборчої комісії – Овчиннікова Л. Г.

3. Про обрання секретаря Тростянецької міської ради.
4. Про утворення постійних комісій Тростянецької міської ради.
5. Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

6. Про затвердження штатного розпису апарату Тростянецької міської ради.
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.

7. Про затвердження заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку.
8. Про затвердження заступника міського голови з питань освіти, культури і туризму, молоді і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
9. Про затвердження заступника міського голови з питань економічного розвитку, бюджету, залучення інвестицій, торгівлі, малого та середнього підприємництва, управління комунальним майном, законності та регулювання земельних відносин.
10. Про затвердження заступника міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю.
11. Про затвердження керуючої справами (секретаря) виконкому Тростянецької міської ради.
12. Про утворення виконавчого комітету Тростянецької міської ради.
13. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Тростянецької міської ради.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

14. Про утворення старостинських округів на території Тростянецької міської ради.
15. Про покладення обов’язків старости.
16. Про затвердження Положення про старосту Тростянецької міської ради.
17. Про початок реорганізації Кам’янської та Зарічненської сільських рад шляхом приєднання до Тростянецької міської ради.
18. Про ініціювання передачі зі спільної власності територіальних громад в комунальну власність Тростянецької міської ради об’єктів та закладів освіти, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, культури та іншого майна.
19. Про створення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець» та затвердження його Статуту.
20. Про призначення Дараган Юрія Вікторовича на посаду директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

21. Про здійснення фінансових розрахунків у зв’язку з переобранням посадових осіб міської ради.
Доповідає: Сергієнко О.І. – начальник загального відділу міської ради.

22. Про приєднання Тростянецької міської ради до європейської ініціативи «Угода мерів».
Доповідає: Сорока Д.М. - спеціаліст з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту.

23. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки, поповнення статутних фондів комунальних та дочірніх підприємств. Тростянецької міської ради на 2016-2018 роки.
Доповідає: Заяц Ю.М. – заступник міського голови.

24. Про порядок виконання місцевих бюджетів Тростянецької міської ради, Кам‘янської та Зарічненської сільських рад до кінця бюджетного періоду 2017 року.
25. Про передачу виконавчому комітету Тростянецької міської ради повноважень щодо затвердження штатного розпису апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів.
26. Про умови оплати праці міського голови.
27. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.

28. Про звернення депутатів Тростянецької міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Державної судової адміністрації України, ТУ ДСА у Сумській області щодо ситуації з реформування судової системи держави пов’язаної з Тростянецьким районним судом Сумської області.

Асоціація міст України