+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ
Звіт
Депутата Тростянецької міської ради
Бондаренко В.В.

Виборчий округ №7 така собі територія. Це люди з різними потребами, різними інтересами і баченням розвитку міста. Але є спільна риса у всіх: кожному з жителів мого округу хочеться бачити своє місто, свою вулицю, свій двір затишними й охайними.

Тому моя діяльність як депутата Тростянецької міської ради була спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень.
Я активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців:
- було розглянуто 11 звернень стосовно надання субсидій;
- вирішував питання по благоустрою прибудинкових територій.
Так на території мого округу було встановлено бетонну огорожу біля будинку, встановлено лавки та столи; вхід до під’їздів виложено тротуарною плиткою, встановлені нові металеві двері у 7 під’їздах; зроблено підсипку дороги щебенем. Облаштовано дитячі майданчики; встановлено вуличні ліхтарі та замінені лампочки в під’їздах.

Брав активну участь у всіх без винятку сесійних засіданнях тростянецької міської ради.
Провадив активну діяльність в постійній комунальній комісії, ретельно вивчав усі питання, які розглядалися на комісії. Постійно виконував обов’язки голови цієї комісії.
Активно брав участь у міських толоках по благоустрою міста.
Взагалі, створення комфортних умов проживання – наша спільна турбота і кожен депутат дбає не тільки про свій округ, а й про все місто.

Вадим Вікторович Бондаренко депутат Тростянецької міської ради

Асоціація міст України