+Звіт Депутата Тростянецької міської ради 7 скликання
Звіт
Депутата Тростянецької міської ради
Шевлякової Н.А.

Основною формою роботи Тростянецької міської ради є проведення сесій міської ради та засідань постійно діючих комісій.

За 9 місяців 2017 року я взяла участь у 13 сесіях з 14 та 9 пленарних засіданнях гуманітарної комісії з 10. На комісіях та сесійних засіданнях при вирішенні важливих питань брала активну участь у їх обговореннях, вносила правки та зміни у відповідності з мудрими пропозиціями вуличкомів та виборців мого виборчого округу. Адже суттєву допомогу у моїй роботі надають вуличкоми.
Так, жителі вулиці Мічуріна і я, дуже вдячні А.М. Самойловій, з якою домоглися обрізання дерев Гетьманського лісу біля вулиці Мічуріна, встановленню вуличних ліхтарів на в’їзді до вулиці, де встановили нові стовпи, підписали угоди на вивезення сміття, тощо.

Слід подякувати О.О. Рубану та його дружині за прекрасні квітники довкола дитячого майданчика на вулиці 1-го Травня. А вуличком провулку Тихого О.М. Коломак стала прекрасним організатором вуличних толок. Тому цей провулок не лише чистий, рівний, а й уквітчаний. Олена Миколаївна у минулому році передала до палацу Голіцина пакунок з цибульками лілей, а у цьому році - тюльпанів. Щира вдячність цій щедрій господині. З цими категоріями громадян я постійно раджуся і спілкуюся з приводу різних проектів та громадських нововведень у нашому місті.

Та повернемось до сесійних справ. Тут відбуваються проекти з приводу соціально-економічного розвитку, як, наприклад, переведення у місцеве підпорядкування лінійної лікарні, хоча планувалося взагалі її закрити. Щоправда в результаті недолугої політики керівництва двічі на місяць медичні працівники змушені брати відпустки без отримання зарплати. І вирішення цієї проблеми у планах та завданнях партії «Сила людей» на наступну каденцію.
Не менш значущою була проблема зайнятості молоді у нашому місті. Це і утворення бізнесового центру на базі їдальні колишнього заводу «Електропобутприлад» і збереження Тростянецького ліцею, і створення дитячих майданчиків на вулиці 1-го Травня та площі ім. Шухляєва, і проекти щодо утеплення дитячих садків міста.
Багато років мріяла і запроваджувала туристичні маршрути у Тростянці. Ви ж розумієте, що у багатьох країнах це найбільш прибуткова галузь виробництва. За допомогою та при активній підтримці голови міської ради Ю.А. Бови наше місто не лише помітили на туристичних картах, а й зробили Меккою для школярів та студентів Харкова, Полтави, Києва, Сум під час канікул. Дуже багато до нас приїздить іноземців, які вражені історією, архітектурою та природою нашого краю. А я разом з науковцями і щирими патріотами КДК «Тростянецький» Ю. Куц, Н. Егіазаровою, Т. Афоніною намагаюся знайти нові цікаві сюжети для розповідей та оглядин у наших музеях та культурних заходах.

Саме після консультацій зі своїми виборцями ми прийняли рішення щодо економії на лавках біля дитячих майданчиків та інших дрібних ремонтних роботах, але за ці кошти закупити два соціальних автобуса, які курсуватимуть по місту, в тому числі і до лікарні, щоб здешевити проїзд та отримати пільги пенсіонерам у цьому виді громадського транспорту.
Як не прикро, але населення наших вулиць старішає і все важче добиратися до аптек і продовольчих крамниць. А відстань від вулиці Садової чи Разіна до найближчої крамниці два і більше кілометрів. Проблему могли б вирішити маршрутки, які могли б курсувати від вулиці Луніна по Разіна, Садовій і Першотравневій до Гришина і по об’їзній до центру міста і навіть до лікарні. Та й населення на цих вулицях значно більше ніж у середньостатистичному селищі. Потребують підвозу й школярі, працівники підприємств, а не лише пенсіонери. Та проблемою стала нерівна, без твердого покриття дорога, яку уникають таксисти, без особливого ентузіазму їздять швидка допомога та інші служби. Будівництво її відкладалося з року в рік через проблеми з державним фінансуванням міста, але вже настав час її зробити, тим паче що може застаріти проект цієї дороги, виконаний у позаминулому році.

Для вирішення проблем міста постійно користуюся інтернет - порталом «Відкрите місто». Завдяки порталу комунальні питання вирішуються значно швидше і якісніше, бо стоять на постійному контролі міської ради. А жителі нашого мікрорайону вдячні керівникам служб за освітлення вулиць –
Ю.В. Самодаю, за вчасне вивезення сміття – Р.В. Гайдуковичу, за чисту воду у кранах А.В. Самодаю, за уквітчане трояндами чисте місто В.М. Колодці та їхнім підлеглим.

Про всі негаразди та проблеми на вулицях знаю не лише з розповідей вуличкомів, але кожного дня зустрічаю своїх виборців, бо проживаю поряд і всі їхні проблеми - це й мої проблеми та завдання для вирішення. Наш народ значно мудріший інколи за найрозумнішого вчителя, тому поради та настанови виборців – це для мене не лише стимул, а і вказівка до дії.

Надія Шевлякова депутат Тростянецької міської ради

Асоціація міст України