+Рішення 31 сесії від 25.09.2017

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
31 сесія 7 скликання

25 вересня 2017 року

296. Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5925010100:00:003:0154, по вул. Набережна, 28а в м. Тростянець від 23.12.2016 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПрАТ «Монделіс Україна».
297. Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5925010100:00:003:0155, по вул. Набережна, 28а в
298. Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5925010100:00:003:0047, по вул. Набережна, 28а в
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

299. Про передачу Тростянецькій районній державній адміністрації функцій замовника проекту регіонального розвитку «Сучасний ХАБ задля підтримки розвитку малого бізнесу», який буде реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
300. Про передачу Тростянецькій районній державній адміністрації функцій замовника проекту регіонального розвитку «Реставрація комплексної пам’ятки архітектури національного значення Садиба Л.Є.Кеніга», який буде реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
Доповідає: Шацька А.І. – секретар міської ради.

Асоціація міст України