+Рішення 30 сесії від 21.09.2017

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
30 сесія 7 скликання

21 вересня 2017 року

290. Про придбання в ПрАт «Монделіс Україна» до комунальної власності Територіальної громади м. Тростянець в особі Тростянецької міської ради, нежитлової будівлі по вул. Набережна, 28б.
291. Про внесення змін до рішення 29 сесії 7 скликання № 283 «Про продаж, шляхом викупу, незакінченого будівництвом нежитлового приміщення по вул. Благовіщенська (колишня Горького) 98/1 в м. Тростянець Сумської області» (нова редакція).
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

292. Про затвердження статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецькомунсервіс” в новій редакції.
293. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.

294. Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 25.05.2017 року № 154 «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Шевченка, 56б та її продаж ФОП Ложечник Тетяни Адамівни».
Доповідає: Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

295. Про припинення повноважень Тростянецької міської виборчої комісії Тростянецького району Сумської області шляхом ліквідації.
Доповідає: Шацька А.І. – секретар міської ради.

Асоціація міст України