+Рішення 29 сесії від 07.09.2017

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
29 сесія 7 скликання

07 вересня 2017 року

282. Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 25.07.2017 № 222 «Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської ради, набуття та відчуження безхазяйного майна та відумерлої спадщини, захисту майнових та інших прав територіальної громади м. Тростянець, пов’язаних з комунальною власністю та земельними правовідносинами, утриманням майна комунальної власності на 2017 рік (нова редакція)».
283. Про продаж, шляхом викупу, незакінченого будівництвом нежитлового приміщення по ------------------ в м. Тростянець Сумської області.
284. Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення відходів на території м. Тростянець.
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

285. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
286. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику міського голови Заяц О.Ю.
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.

287. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Тростянець, ------------------------.
288. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки 07.02 для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту за адресою: м. Тростянець, ---------------.
Доповідає: Катриченко Є.І. – землевпорядник міської ради.

289. Про направлення клопотання до Тростянецької районної ради щодо будівництва спортивного футбольного майданчику зі штучним покриттям для міської школи №5.
Доповідає: Бова Ю.А. – міський голова.

Асоціація міст України