+Про визначення місць для розміщення друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) при проведенні перших виборів депутатів Тростянецької міської ради та Тростянецького міського голови Тростянецького району Сумської області

Тростянецька міська рада

від 12.09.2017 року
м. Тростянець № 389

Про визначення місць для розміщення
друкованих агітаційних матеріалів
(крім матеріалів, що розміщуються на носіях
зовнішньої реклами) при проведенні перших
виборів депутатів Тростянецької міської ради
та Тростянецького міського голови
Тростянецького району Сумської області

Відповідно до частини четвертої статті 56 Закону України “Про місцеві вибори”,

виконком міської ради вирішив:

1. Визначити місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) при проведенні перших виборів депутатів Тростянецької міської ради та Тростянецького міського голови Тростянецького району Сумської області відповідно до додатку 1 до даного рішення.

2. Заборонити розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху, на пам’ятках архітектури, пам’ятниках і пам’ятних знаках історії та культури, (додаток 2).

3. Спеціалістам відділу містобудування, архітектури, будівництва, комунального господарства та благоустрою апарату міської ради здійснювати постійний контроль за виконанням вимог даного рішення учасниками виборчого процесу.

4. Дане рішення опублікувати у місцевих ЗМІ, направити до Тростянецького відділення поліції Охтирського відділу поліції головного управління Національної поліції в Сумській області, причетним виконавцям.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М.

Міський голова Ю.А. Бова