Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 28 сесії від 22.08.2017
Рішення 28 сесії від 22.08.2017


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
28 сесія 7 скликання

22 серпня 2017 року
243.Про заслуховування інформації начальника Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури та начальника Тростянецького відділення поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території
м. Тростянець.
Доповідає: Плескач О.Ю. – перший заступник керівника Охтирської місцевої прокуратури,
Безуглий Ю.В. – т.в.о. начальника поліції.


244.Про нагородження громадян Почесним знаком «За вклад у розвиток міста Тростянець».
Доповідає: Шацька А.І. – секретар міської ради.


245. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання № 392 від 12.10.2016 року «Про затвердження Положення про конкурс «Краща школа».
Доповідає: Заяц О.Ю. – заступник міського голови.

246. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
247. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення міському голові.
Доповідає: Калініченко А.М. – економіст міської ради.


248. Про роботу міських дошкільних навчальних закладів та стан підготовки до роботи у 2017-2018 навчальному році.
Доповідає: Новак Н.Л. – начальник відділу освіти.


249. Про діяльність ДП «Зеленбуд-2» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
Доповідає: Колодко В.М. – директор ДП«Зеленбуд-2» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».


250. Про затвердження правил поведінки для відвідувачів масових заходів.
251. Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 25.07.2017 № 222 «Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської ради, набуття та відчуження безхазяйного майна та відумерлої спадщини, захисту майнових та інших прав територіальної громади м. Тростянець, пов’язаних з комунальною власністю та земельними правовідносинами, утриманням майна комунальної власності на 2017 рік (нова редакція)».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.

252. Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 17.11.2016 року № 433 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по --- гр. Сасіну О.В.».
253. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:012:0288, по
-------------- ФОП Петренку Дмитру Степановичу.
254. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди строком на 49 років код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (лісопильне та стругальне виробництво) в м. Тростянець по ---------------- гр. Сторожеву Василю Миколайовичу.
Доповідає: Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

255. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по --------------- кадастровий номер 5925010100:00:026:0078, укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Бедратов Олександром Володимировичем 28.04.2012 року.
256. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по -------------------, кадастровий номер 5925010100:00:012:0031, укладеного між Тростянецькою міською радою та гр. Захарченком Олексієм Олексійовичем 27.01.2005 року.
257. Про надання дозволу ДП «Екосервіс» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості під існуючим полігоном ТПВ в м. Тростянець.
258. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 08.01 для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини під нежитловою будівлею - пам’ятка архітектури садиба Л. Кеніга в м. Тростянець по ----------------.
259. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 08.01 для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини під нежитловою будівлею - Круглий двір в м. Тростянець по -------------.
260. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Артюшенко Аліні Миколаївні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------.
261. Про відмову у наданні дозволу гр. Назарову Олексію Яковичу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 03.01. для ведення особистого селянського господарства поряд з домоволодінням --------------- в м. Тростянець Тростянецького району, Сумської області.
262. Про внесення змін до рішення 44 сесії 5 скликання від 25.02. 2010 року № 115 “Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право приватної власності на земельну ділянку для ведення індивідуального житлового будівництва та для ведення особистого селянського господарства громадянам міста”.
263. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під багатоквартирним житловим будинком в м. Тростянець.
264. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під багатоквартирним житловим будинком в м. Тростянець.
265. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:
м. Тростянець, ------------- гр. Синявському Вячеславу Івановичу.
266. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
267. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Думчикову Віктору Івановичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------------.
268. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Загнойко Ганні Петрівні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ------------------------.
269. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зосим Миколі Яковичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------------.
270. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченку Василю Леонтійовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код КВЦПЗ 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------------.
271. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савченку Сергію Павловичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 01.03 для ведення особистого селянського господарства за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------------.
272. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойко Ігорю Анатолійовичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -------------------------.
273. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Герман Людмилі Василівні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------------.
274. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Линець Валентині Григорівні код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, -----------------------.
275. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лучанінову Миколі Івановичу код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, ---------------------.
276. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні на умовах оренди ТОВ “ Тростянецький електрозавод”, 11. 02.- для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, по -------------------, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
277. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Захарченко Ганні Іванівні Код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, --------------.
278. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів (металевий гараж) по ----------------- в
м. Тростянець гр. Манойленку Миколі Станіславовичу.
279. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів (металевий гараж) по --------------- в
м. Тростянець гр. Світличному Олександру Олександровичу.
Доповідає: Катриченко Є.І. – землевпорядник міської ради.

280. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки Тростянецькій міській раді для будівництва та обслуговування
будівель торгівлі комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: м. Тростянець, --------------- Тростянецького району Сумської області, кадастровий номер земельної ділянки 5925010100:00:013:0515.
281. Про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку в м. Тростянець по ------------------- площею 0,0495 га, кадастровий номер 5925010100:00:013:0515, 03.07.-для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності) строком на 10 років ФОП Бондаренку Вадиму Вікторовичу.
Доповідає: Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту