+Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Тростянець, вул. Шевченка (навпроти АЗС ПП «Компанія «Надежда»)

Тростянецька міська рада

16 сесія 7 скликання

від 16.11.2016 року
м. Тростянець №_____

Про надання дозволу Тростянецькій міській раді

Керуючись ст. 12, 186 Земельного кодексу України, ст. 25, п. 34 ч. 1
ст. 26, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл Тростянецькій міській раді на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею 0,3 га за адресою: м. Тростянець, вул. Шевченка (навпроти АЗС ПП «Компанія «Надежда»).

2. Зобов’язати міського голову Бову Юрія Анатолійовича в місячний термін замовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею 0,3 га за адресою: м. Тростянець, вул. Шевченка (навпроти АЗС ПП «Компанія «Надежда»).

3. Остаточний розмір земельної ділянки встановити при виготовленні проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею 0,3 га за адресою: м. Тростянець, вул. Шевченка (навпроти АЗС ПП «Компанія «Надежда»).

4. Дане рішення направити відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі, землевпоряднику апарату міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бову Ю. А.

Міський голова                Ю.А. Бова

СМС інформування