+Про міський бюджет на 2016 рік

від 24.12.2015 року
м. Тростянець №412

Про міський бюджет на 2016 рік

Розглянувши поданий виконавчим комітетом Тростянецької міської ради проект міського бюджету на 2016 рік, сформований на підставі Бюджетного кодексу України, керуючись п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Визначити на 2016 рік:
- доходи міського бюджету у сумі 25 095 962 грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету – 21 128 366 грн., доходи спеціального фонду бюджету – 3 967 596 грн., у тому числі бюджет розвитку – 2 780 596 грн. (додаток 1);
- видатки міського бюджету у сумі 25 095 962 грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету – 17 365 516 грн., видатки спеціального фонду бюджету – 7 730 446 грн., у тому числі бюджету розвитку – 6 543 446 грн. (додаток 3);
- профіцит загального фонду міського бюджету в сумі 3 762 850 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 2);
- дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 3 762 850 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 2).

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2016 рік у розрізі тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду – 17 365 516 грн. та спеціальному фонду бюджету – 7 730 446 грн., у тому числі бюджету розвитку – 6 543 446 грн. (додаток 3).

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік в сумі 1 000 грн.

4. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 6).

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти місцевим бюджетам;
поточні трансферти населенню.

7. Затвердити у складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм на суму – 200 000 грн. (додаток 7).

8. Затвердити перелік статей витрат по “Благоустрою міст, сіл, селищ“ (додаток 8).

9. Затвердити „Титульний список капітального ремонту житлового фонду” (додаток 9).

10. Затвердити “Видатках на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг” (додаток 10).

11. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечувати в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

12. Установити, що до доходів загального фонду міського бюджету на 2016 рік належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України, а також субвенції та трансферти, що надаються з інших місцевих бюджетів.

13. Установити, що джерелом формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України, та субвенції, що передаються з інших місцевих бюджетів.
Джерелом формування у частині фінансування є кошти, які передаються з іншої частини бюджету.

14. Розпорядникам та одержувачам коштів міського бюджету під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти обов’язково передбачати однією з умов застосування штрафних санкцій до суб’єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов’язань.

15. Згідно ст. 23 Бюджетного кодексу України надати право міському голові за погодженням із постійною депутатською комісією з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі Тростянецької міської ради при необхідності вносити зміни та уточнення до міського бюджету на 2016 рік в межах загального обсягу видатків по міському бюджету та вносити зміни, у виняткових випадках по доходах і видатках у разі зміни обсягів дотації та субвенції з Державного бюджету України та бюджетів інших рівнів з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

16. Додатки 1-3, 5-10 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Міський голова                 Ю.А. Бова

Асоціація міст України