+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
Звіт депутата Тростянецької міської ради Котко Олексія Вікторовича за 2014 рік

До складу Тростянецької міської ради 6 скликання я був обраний депутатом від Тростянецької районної організації політичної партії «Рідне місто» в жовтні 2010 року. З самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Тростянецької міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Рішенням 17 сесії міської ради 6 скликання мене було призначено головою постійної земельної погоджувальної комісії.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.

Так, під час виконання депутатських обов’язків мною були підтримані рішення міської ради щодо необхідності встановлення двох дитячих спортивних майданчиків по вул. Шевченка та вул. Славгородська, автобусної зупинки біля школи № 3.

Коли у 2014 році виникло дискусійне питання щодо передачі у власність міста трьох котельних комунального підприємства Тростянецької районної ради «Райкомунгосп» – підтримав ініціативу міського голови спробувати змінити ситуацію, що склалася із опаленням міських об’єктів, на краще і не помилився. Лише за один опалювальний сезон 2014-2015 року на зекономлені кошти на опаленні дитячого навчального закладу «Ромашка» вдалося виконати утеплення двох найпрохолодніших груп у цьому дитячому садочку.

Реагуючи на численні скарги мешканців міста, безпосередньо доклав зусиль, щоб на площі П. Орлика громадяни та гості нашого міста мали можливість здійснювати покупки необхідних товарів у зручних малих архітектурних формах, а не з рук чи із землі.

Підтримав ініціативу своїх однопартійців щодо будівництва тротуару по пров. Руднєва.

У даний час працюю над тим, щоб в мікрорайоні Шевченківський з’явилася соціальна аптека, а також, щоб на вул. Єсеніна, Пушкіна, Молодіжна, Літвінова, Матросова, Котовського, Баумана, Новоселівка, Ціолковського, Коцюбинського, Кутузова та інших з’явилося централізоване водопостачання.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Як депутат, громадянин та мешканець міста постійно беру активну участь у всіх заходах (толоках), які проводяться міською радою політичною партією «Рідне місто» та «Сила людей», по наведенню належного благоустрою паркової зони міста, території навколо садиби Л. Кеніга (князя Голіцина) та „Круглого Двору”, впорядкуванню природно-заповідної зони урочища Нескучне, території навколо озера Красне, по зарибленню міських водойм та ін.

На закінчення хочу додати, що на мою думку при прийнятті рішень, які зачіпають інтереси всієї громади, є необхідним більш широке використання форм прямої демократії, а саме: громадські слухання, загальні збори, консультативні опитування та місцеві референдуми. Вважаю, що це є той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання. Власне в цьому, я вважаю, і є суть розуміння поняття «самоврядування».

Депутат Тростянецької міської ради                               Котко О. В.

Асоціація міст України