Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
Звіт депутата Тростянецької міської ради Злепка Володимира Анатолійовича за 2014 рік

Я, Злепко Володимир Анатолійович, депутат Тростянецької міської ради VI скликання, обраний по 5 мажоритарному виборчому округу (вул. Миру, Горького, 8 березня) відповідно ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую про свою роботу за п’ять років перед виборцями.

Головна робота депутата – робота в сесійній залі, де приймаються сотні рішень для Тростянця та розвитку міста.

За п’ять років я активно приймав участь у роботі засідань сесії міської ради та засіданнях комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі, секретарем якої я є. За цей період був відсутній лише на одній сесії міської ради (з 56-ти сесій) та на одному засіданні комісії (з 72-ох комісій). Під час засідань не сидів мовчки, а об’єктивно захищав розвиток міста, відвойовував законність у численних рішеннях, добивався і підтримував розвиток інвестиційного потенціалу міста. І, головне, був на боці людей свого округу та міста в цілому. Саме тому, мені вдалося залучити левову частку коштів міського бюджету на 5-ий мажоритарний виборчий округ.

Мені не соромно за результати. Так, в сфері благоустрою округу безпосередньо за моєї ініціативи за п’ять років були проведені наступні роботи:

В 2013 році, по вул. Горького, починаючи від будинку №9 (магазин «Оптика»), повз Білу церкву і до будинку №1е по вул.. Миру, був побудований новий тротуар вартістю 168,026 тис. грн. В тому ж році з’явився ще один тротуар, який з’єднав магазин «М’ясна лавка» та будівлю Пенсійного фонду, загальною вартістю 45,958 тис. грн. Завдяки чому центр нашого міста став привабливішим та зручнішим.

У 2014 році було збудовано ще два тротуари. Перший з’єднав вул. Миру (між будинками №13 та №11) і парк ім.П.І. Чайковського, (вартістю 33,549 тис. грн.), інший – вул. Л.Татаренка та вул. Миру (вартістю 11,805 тис. грн.). На цей рік за моєї ініціативи заплановано будівництво тротуару по вул. Горького від будинку №36 до будинку №52 («Міськгазу») на суму 28,0 тис. грн. Даний тротуар мають побудувати до кінця вересня.

Таким чином, з 6 запланованих тротуарів за п’ять років на 5 мажоритарному виборчому округу було фактично побудовано 4 тротуари на загальну суму 259,338 грн., та залишилось побудувати ще один.

За моєї ініціативи з’явилось дві автобусні зупинки в центрі міста. Біля ресторану, Будинку побуту. По вул. Миру був побудований невеличкий європейський паркан, який надав вулиці естетичніший та привабливіший вигляд.

У 2015 році був проведений поточний ремонт дороги до гаражного кооперативу по вул. Горького, 1г. В результаті було відремонтовано 230 кв. м. дорожнього полотна за загальну суму 68,084 тис, грн.

У 2011 році по вул. Горького між будинками №52а, №52б та №52в за моєї ініціативи було перенесено з центрального парку дитячій майданчик. В цьому ж році до нього додано ще декілька елементів: карусель, спортивний тренажер, турнік та бруси.

В 2012 році по вул. Миру між будинками №28а та №28б також було встановлено невеличкий дитячій майданчик.

Щодо освітлення міста, то за п’ять років в результаті моїх звернень проводились наступні роботи:

До 2012 року були декоративно освітлені Круглий двір та головний будинок садиби Л. Кеніга, а Благовіщенська церкви та Каплиця залишались не освітленими. Порадившись з мером, вирішили виправити цю ситуацію, тим самим довівши до логічного завершення підсвічення пам’яток архітектури в центрі міста.

Біля Благовіщенської церкви з’явилося 9 ліхтарних стовпів та, відповідно, 18 ліхтарів, які відкрили друге дихання Благовіщенському парку та надію на його відродження.

Протягом 5-ти років по вул. Миру, вул. Горького та вул. 8-го Березня за моєї ініціативи з’явилось 20 нових ліхтарів, замінено 47 ламп.

Говорячи про капітальний ремонт житлового фонду зупинюсь на декількох напрямках.

Для мешканців багатоповерхівок основною проблемою завжди була своєчасність ремонту покрівель. Саме тому мною було запропоновано необхідність ремонту 15 покрівель будинків, що розташовані у 5-му мажоритарному виборчому окрузі. Проте, враховуючи що в місті проблемні покрівлі знаходяться й в інших округах - запланували відремонтувати 8 з 15 покрівель.

Так, у 2011-му році було відремонтовано 3 покрівлі: на будинках по вул. Миру, 30 та по вул. Горького, 36 та 52а на загальну суму 154,353 тис. грн.

У 2012-му році була частково відремонтована покрівля будинку №22 по вул. Горького на суму 27,401 тис. грн.

Протягом 2013-го року було відремонтовано дві покрівлі по вул. Миру,21 та 28 (роботи виконані на суму 133,879 тис. грн.). Враховуючи, що в 2013 році значну кількість робіт підрядні організації провели в борг через блокування коштів Держказначейством, то зазначу, що ремонт цих двох покрівель на моєму окрузі став можливий лише після довгих переговорів з підрядником, та особистих запевнень міського голови, що кошти за проведену роботу будуть обов’язково сплачені. Так ситуація вкотре підкреслила, що репутація та слово Юрія Бови дає можливість вирішити багато злободенних питань в житті міста.

В 2014-му році покрівля в будинку №22 по вул. Горького була повністю відремонтована, робіт виконали на загальну суму 39,354 тис. грн.

В поточному році вже відремонтована одна покрівля по вул. Миру будинок №15 (на суму 65,910 тис. грн.), до кінця вересня заплановано проведення ремонту ще на дахах двох будинків: карнизу будинку №22 по вул. Горького (заплановані кошти в сумі 53,665 тис. грн.), та покрівлі будинку №52в теж по вул. Горького (115,085 тис. грн.).

Також, протягом п’яти років за моєї підтримки на комісіях та сесіях міської ради при плануванні видаткової частини бюджету в бюджет міста були включені та в результаті проведені роботи з капітального ремонту відмостки, водопроводу та каналізаційної мережі в наступних будинках по вул. Миру та вул. Горького:

В 2011 році - капітальний ремонт каналізаційної мережі по вул. Миру, 26 (3,140 тис. грн.) та будівництво каналізаційної мережі в будинку №40 по вул. Горького (15,835 тис. грн.). В 2012 році - капітальний ремонт каналізаційної мережі по вул. Горького, 36 (8,415 тис. грн.), по вул. Горького, 52а ( 3,303 тис. грн.), та будівництво каналізаційної мережі та водопроводу в будинку №40 по вул. Горького (8,472 тис. грн.). В 2013 році - капітальний ремонт водопроводу по вул. Горького, 52в (8,802 тис. грн.). В 2014 році - капітальний ремонт каналізаційної мережі в трьох будинках по вул. Горького: №22 (8,721 тис. грн.), №52б (8,721 тис. грн.), №52в (9,706 тис. грн.). В 2015 році в міському бюджеті вдалося знайти кошти і на капітальний ремонт відмосток Так, протягом червня-серпня було відремонтовано відмостки на вул. Миру, №17, 19 та по вул. Горького, №40 (79,231 тис. грн.).

Окрім того, в бюджеті на 2015 рік заплановані кошти на утеплення двох будинків по вул. Горького, 22,36 в сумі 157,0 тис. грн. Наразі проводяться роботи з виготовлення проекту. Враховуючи, що цього року значно зросли ціни на газ, проведення даних робіт є досить актуальним, адже утеплення будинків надасть можливість суттєво заощадити сімейні бюджети власників квартир.

Як депутат міської ради, чітко розумію - кожне місто має постійно рухатися та розвиватися. Основним показником розвитку міста є не тільки розвиток малого й середнього бізнесу, а, звісно, і промисловості. Саме впродовж 2012-2015 років підтримував ідею створення промислового парку «Тростянець», в результаті чого був створений промисловий парк «Тростянець» на двох земельних ділянках загальною площею 39,9556 га у м. Тростянець по вулиці Набережна, терміном на 30 років. Вже є компанія ТОВ «Екобау Сервіс Ост», що буде розвивати промпарк.

В зв’язку зі вступом в дію з 01.01.2014 року нової нормативної грошової оцінки земель у місті (вона зросла з 8,64 грн./м2 до 93,06 грн./м2), я разом з колегами по фракції відстояв зменшення податкового тиску на орендарів земель територіальної громади м. Тростянець. Були прийняті нові коефіцієнти розміру орендної плати за земельні ділянки, основна частина яких встановлена на рівні 3% від нормативної грошової оцінки землі, який на держаному рівні визначений мінімальним.

Наприкінці 2014 року Верховна рада прийняла ряд законів, які могли ударити по кишеням українців, в тому числі і Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» № 71-VIII 28 грудня 2014 року. Відповідно даного закону податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки стягувався не лише з об’єктів житлової нерухомості, а й з не житлової. Саме тому, я разом з депутатами ініціював звільнення від оподаткуванням даним податком всі господарські (присадибні) будівлі (допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо), а також від сплати податку за житлові будівлі були звільнені малозабезпечені сім’ї, учасники АТО та їх сім’ї, релігійні організації України та комунальні підприємства Тростянецької міської ради. Загалом нашою фракцією були запропоновані та в результаті прийняті фактично найнижчі ставки податку на нерухоме майно в Сумській області. Завдяки цій ініціативі вдалося зняти соціальну напругу в місті.

Окрім того, разом з представниками політичної партії «Сила людей» ми звернулися до кожної сільської ради Тростянеччини аби вони прийняли аналогічні рішення і нас було почуто.

Враховуючи, що для всебічного розвитку міста необхідно розвивати не лише комунальне господарство та благоустрій, а й культурний напрямок, то я впродовж п’яти років всебічно та майже на всіх стадіях організації та проведення підтримував всеукраїнський фестиваль класичної музики «Чайковський FEST», фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття» та, звісно, як співголова оргкомітету, музичний фестиваль «Схід-рок». Проведення фестивалів надає змогу додатково отримувати дохід малому підприємництву міста.

Є роботи та задуми, які можливо виконати лише за кошти місцевого бюджету, а є й такі, які можливо втілити в життя під час толоки, тримаючи в руках сокиру чи лопату. Так, протягом 2011-2015 років я прийняв участь у 51-ій толоці, під час яких встановлювалися нові кладки та будувалися столи і лавки в урочищі Нескучне, прибиралося сміття та вивозилося листя з парку Чайковського та Благовіщенського.

В 2013 році зі своїми колегами по партії та друзями зариблювали озера в Нескучному, озеро Червоне та в парку Чайковського, за власні кошти на День міста встановили три бетонні фігури (слоненя, черепаху та гнома) замість зруйнованих вандалами, які збільшили «казкову галявину» в центральному парку, місце де люблять відпочивати та гратися маленькі тростянчани.

Окрім того, протягом 2012-2015 років з колегами та активістами від політичної партії «Сила людей» проводили роботи по встановленню дитячих та антивандальних спортивних майданчиків, так було встановлено 5 майданчиків.

Особисто за моєї ініціативи, яку підтримав Юрій Самодай, Ігор Яценко та Юрій Бова в урочищі Нескучному на першому ставку була побудована кладка, яка особисто для мене є прикладом того, що навіть маленька справа надихає на звершення великих.

Все вище перелічене є результатом щоденної, кропіткої та злагодженої роботи команди, яку навколо себе згуртував міський голова Юрій Бова.

Дякую кожому, хто підтримував та надихав творити добрі справи протягом п’яти років: друзям, колегам та однопартційцям - Андрію та Юрію Самодаям, Юрію Скализі, Максиму Синявіну, Євгену Катриченку, Олексію Котку, Вадиму Бондаренку, Ігорю Яценку, Олександру Качуру, Аліні Шацькій, іншим колегам-депутатам, політичній партії «Сила людей» та особисто міському голові Юрію Бові!

Попереду в нас ще багато справ на благо мешканців міста. Разом - ми сила!


Депутат міської ради                     Злепко В. А.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту