Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
Звіт депутата Тростянецької міської ради Шацької Аліни Іллівни за 2014 рік

Діяльність депутата місцевої ради здійснюється у кількох напрямках: безпосередньо робота у раді, робота з виборцями, участь чи ініціювання різного роду акцій чи масових заходів.

Протягом усього скликання, втім як і попередніх скликань також, я намагалася працювати за всіма напрямками і сьогодні хочу представити увазі читачів свій звіт про здійснену протягом поточної каденції роботи як власної, так і спільної із моїми колегами-депутатами по фракції «Рідне місто».

Протягом усього скликання активно працювала у раді. За час каденції радою за моєї особистою участю було проведено 56 сесій, на яких прийнято 2118 рішень. І хоча значна їх кількість цих рішень стосувалася оформлення землекористування громадянами міста та суб’єктами господарювання, але досить вагома частина рішень ради визначала подальший розвиток громади на найближчі роки та на майбутнє. Зокрема, до таких можна віднести рішення про створення промислового парку «Тростянець», розробка Генерального плану та документації із закріплення меж міста, оцінки землі, а також затвердження та реалізація міських програм розвитку. Мною особисто постійно готуються рішення щодо регламентної роботи ради та структури виконавчого апарату, розроблені Положення про загальні збори громадян, органи самоорганізації населення (квартальні, вуличні та будинкові комітети), програма депутатської діяльності, завдяки якій в тому числі міська рада має можливість заохотити голів вуличних комітетів передплатою газети «Круглий двір» та міжнародної діяльності, яка дозволяє вивчати досвід наших європейських сусідів щодо впровадження реформ. Також мною готувалися рішення про запровадження он-лайн трансляцій сесій тощо.

Як член робочих груп я відповідаю за проведення Громадських слухань та звітів міського голови перед громадою, збори квартальних комітетів у мікрорайонах. До речі, щодо квартальних комітетів, то вже майже два роки спільно із ГО «Голос громади» реалізується проект «Активізації участі громадян м. Тростянець Сумської області у місцевому розвитку через створення квартальних комітетів та дієвої системи громадського моніторингу». В ході його реалізації був запроваджений механізму участі жителів міста у місцевому розвитку через органи самоорганізації населення. Тепер голови вуличних та будинкових комітетів не лише беруть активну участь у плануванні соціально-економічного розвитку та бюджету міста, але і мають змогу й повноваження здійснювати контроль за виконуваними роботами, бо отримали посвідчення, які пред’являють всім службам, що здійснюють роботи на вулиці. А якщо це комунальні підприємства міської ради, то без підпису вуличкома форми на виконані роботи взагалі не підлягають оплаті. Таким чином співпраця між громадою та владою стала ще тіснішою та дієвішою. Ця новація Тростянця за результатами конкурсу Мінрегіонбуду та Ради Європи отримала диплом за зайняте друге місце в Україні серед кращих практик місцевого самоврядування за 2014 рік.

Також продовженням співпраці міської ради з містянами щодо вирішення актуальних місцевих проблем є впровадження у Тростянці електронної платформи «Відкрите місто». Даний проект реалізовувався спільно із ГО "Голос громади" та за підтримки міжнародного фонду "Східна Європа". Можливостями цієї веб-платформи скористалися чимало тростянчан, щоб повідомити міську раду про нагальні проблеми: перегорілі лампочки вуличного освітлення, вибоїни на дорогах, аварійні дерева тощо.

Хтось може заперечити, що це все є робота працівника апарату міської ради і не є депутатською роботою. Але поглянемо на це з іншого боку. Адже написання проектів по впровадженню інновацій – це все робота, яка здіснюється не в робочий час, бо робочого часу на це не вистачає, а робиться вона для того, аби залучити кошти іноземних та вітчизняних фондів на покращення обслуговування мешканців міста - наших виборців. Завдяки таким проектам влада і громада діють за принципом: інформування, діалог, участь, разом розвиваючи місто Тростянець.

Щодо моєї безпосередньої роботи із виборцями, то тут зроблено також чимало. Хоча я і була обрана за партійним списком, але все одно до мене зверталися виборці як і з того виборчого округу, де я мешкала, так і з інших мікрорайонів міста. В силу моїх можливостей я намагалася вирішувати ці проблемні питання. Так на численні прохання жителів багатоквартирних будинків по вулицях Будівельна та Гришина був збудований колодязь по вулиці Будівельній, яким користуються люди не тільки в разі відсутності водопостачання, а постійно. За моєї ініціативи КП «Тростянецьке ЖЕУ» встановило енергозберігаючі металеві двері у будинках №7, 11 по вулиці Гришина та №3 по вулиці Будівельній, облаштувано відмостки навколо будинку №6 та частково будинку №4 по вулиці Будівельній. Дуже важливе та болюче питання по капітальному ремонту покрівель. Я неодноразово зверталася із цими проблемами до міського голови і дані питання виносилося на розгляд бюджетної комісії. В результаті проведеної роботи були відремонтовані дахи в будинках по вулиці Гришина, 7 (площею 306 м2 на суму 35105,99 грн.), вул. Сосновий бір, 23 (загальною площею близько 3000 м2 на суму 357,4 тис. грн.), був проведений поточний ремонт покрівлі в будинку по вул. Будівельна 3, також проведено ремонт і часткова заміна каналізації в житлових будинках по вулиці Гришина, 11, Будівельна, 8 та Горького, 36. Разом із моїми друзями-однопартійцями провели частковий благоустрій двору загального користування цього ж будинку (відновлення паркану, встановлення стовпів та натягування вірьовок для сушіння білизни).

За моїми зверненнями постійно проводилася ліквідація стихійного сміттєзвалища по вулиці Гришина, 11.

У приватному секторі за пропозиціями голів вуличних комітетів та за підтримки міського голови та моїх депутатів-однопартійців було здійснено облаштування дитячого майданчика та спортивних вуличних тренажерів по вулиці Славгородська. Також ми підтримали ініціативи по внесенню до міського бюджету видатки на виготовлена проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту доріг по вулицях Комарова (вартість проектних робіт-12030 грн.), Підлісна (вартість проектних робіт-15316 грн.), 1 Травня (вартість проектних робіт- 14999 грн.), Славгородська (вартість проектних робіт-16682 грн.).

Для безпеки дорожнього руху також я була одним із ініціаторів встановлено елементу примусового зменшення швидкості (так званого лежачого поліцейського) по вул. Гришина на суму – 15036,72 грн.

За зверненнями виборців мною також ініціювалися роботи по підсипці щебенем та грейдуванню вулиць (Будівельна, Славгородська, Герцена, Залізнична, 30 років Перемоги, пр. Леніна тощо), встановленню вуличних ліхтарів та заміні ламп, які перегоріли, по вулицях Будівельна, 30 років Перемоги, Герцена, Бондаренка, Славгородська – пров. Леніна, а також по встановленню фотореле по вул. Славгородській, Залізнична та інших.

Одними із моїх останніх ініціатив став ремонт та влаштування майданчика для збирання ТПВ в багатоповерховому секторі біля будинків по вулиці Горького (виселок заводу електропобутприлад), а також (спільно із депутатом Злепко В.А.) ремонт та доповнення новими елементами дитячого майданчика у дворі загального користування будинків по вулиці Горького 52, 52а, 52б, 52в та ін., який наразі здійснюється і незабаром буде закінчений.

Хочеться згадати про спільні ініціативи моїх колег по фракції, до яких після свого створення дуже активно підключилася молода партія «Сила людей», а саме толоки по облаштуванню місць відпочинку в урочищі Нескучне та на озері Красне, зариблення водойм (міський парк, Озеро Красне та в Нескучному), забезпечення міських ДНЗ яблуками на зиму.

Наша команда однодумців здійснила чимало благодійних акцій, зокрема під час на міських свят таких як «Тростянецька масляна» (призи на конкурс «Знімання призів зі стовпа»), Міжнародного дня захисту дітей (розважальні програми, солодощі), «День Смородиного» (проведення безкоштовно атракціонів «Батут» та «Гірка» для дітей), День міста (встановлення безкоштовно казкових фігурок у міському парку ім. П.І. Чайковського на суму 4,6 тис. грн., а також проведення безкоштовно атракціонів «Батут» та «Гірка» для дітей міста), надання благодійно відеоплеєра при відкритті оновленого міського клубу «Цукрозаводський» та багато чого іншого.

Говорячи про всю цю роботу, особливу подяку хочеться висловити міському голові Ю.А. Бові за розуміння та підтримку всіх наших починань. Ми працювали однією злагодженою командою і, впевнена, будемо працювати і надалі на благо нашого рідного міста Тростянець та його мешканців!


Депутат міської ради                     Шацька А. І.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту