+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
Звіт депутата Тростянецької міської ради Самодая Юрія Володимировича за 2014 рік

Я, Самодай Юрій Володимирович, депутат Тростянецької міської ради по багатомандатному виборчому округу. Не зважаючи на те, що був обраний по партійному списку, через певні обставини (обраний по округу депутат Бова С. А. нічого на окрузі не робе) прийшлося опікуватися також і самим округом на якому живу, а це вулиці Озерянка, Карла Маркса, Жовтнева та інші. Наприкінці каденції депутата вважаю за свій обов’язок відзвітуватися перед виборцями про свою депутатську діяльність протягом 5 років роботи в міській раді депутатом.

Найголовніше для мене, як людини, що обиралася за списком політичної партії була активна робота у раді. Із відбувшихся 57 сесій пропустив лише одну. Є секретарем постійної ї комісії з комунальних питань та брав участь у багатьох виїзних комісіях.

Через два роки депутатської діяльності, побачивши загальну картину життя міста, вирішив очолити одне з комунальних підприємств Тростянецької міської ради, яке займається технічним обслуговуванням вуличного освітлення міста, оскільки розумів, що в місті треба робити позитивні перетворення і допомагати міському голові у здійсненні багатьох планів. За час керування підприємством нам вдалося відремонтувати автовишку, без якої підприємство працювало десятки років, що дозволило відмовитися від дорогої оренди спецмашини і економити бюджетні кошти, тим самим значно більше виконувати заяв громадян і зайнятися якісним обслуговуванням вуличного освітлення міста. Ще через рік, разом з командою міського голови, домоглися на сесіях міської ради придбання новішої моделі автовежі з більшими технічними можливостями, що дозволило виконувати завдання більшої складності по встановленню тих же ліхтарів, спиляння дерев, ремонту покрівель та інше. Тепер наше підприємство повністю технічно переоснащене.

Я постійно з року в рік приймав участь у вирішенні ряду питань по округу на якому живу, а саме: підсипка доріг щебенем; ремонт колодязів, чищення колодязів, видача тросу, цепу, відер; зрізування дерев та підрізка гілля; встановлення ліхтарів, фотореле, заміна ламп вуличного освітлення. Постійно приймав участь у роботі ради, підтримував всі рішення направлені на покращення та розвиток нашого міста від будівництва тротуарів до створення умов для створення нових робочих місць.

Як активний житель міста беру участь у міських толоках, є членом громадського формування «Сила і Честь». Приймаю участь у чергуванні на блокпості, зарибленні ставків, очищенні водойм, боротьбі з браконьєрством.

Виконувати мої депутатські обов’язки і працювати на благо громади мені допомагають голови вуличних комітетів, товариші з політичної партії «Сила Людей» та особливо міський голова Юрій Бова. Саме тому хочу подякувати їм за співпрацю на благо розвитку міста, яка, як переконаний, продовжиться і в подальшому.

Депутат міської ради Самодай Ю.В.

Асоціація міст України