+Про внесення змін до рішення 43 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 29.01.2014 року № 26 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Горького, 53а гр. Яковенко Валерію Миколайовичу»

Тростянецька міська рада

47 сесія 6 скликання

від 18.07.2014 року №_____
м.Тростянець

Про внесення змін до рішення 43 сесії 6 скликання
Тростянецької міської ради від 29.01.2014 року № 26
«Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського
призначення по вул. Горького, 53а гр. Яковенко Валерію
Миколайовичу»

Керуючись ст.12, ст.ст. 125-128, ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26, ст. 59, ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення 43 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 29.01.2014 року № 26 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Горького, 53а гр. Яковенко Валерію Миколайовичу» шляхом викладення п. 1 в наступній редакції:
«1. Продати у приватну власність гр. Яковенку Валерію Миколайовичу земельну ділянку несільськогосподарського призначення по вул. Горького, 53а, загальною площею 140 м.кв. під нежитловою будівлею (магазин), яка належить йому на праві приватної власності».

2. В іншій частині рішення 43 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 29.01.2014 року № 26 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Горького, 53а гр. Яковенко Валерію Миколайовичу» залишити без змін.

3. Дане рішення направити відділу Держземагенства в Тростянецькому районі, заявнику, економісту, відділу правового забезпечення, відділу бухгалтерського обліку і звітності апарату Тростянецької міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Ю.А. Бову.

Міський голова                      Ю. А. Бова
СМС інформування