+Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Горького, 56 в м. Тростянець ТОВ «Тростянецький електрозавод»

Тростянецька міська рада

47 сесія 6 скликання

від ______2014 року
м. Тростянець № ____

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо поділу земельної ділянки
по вул. Горького, 56 в м. Тростянець
ТОВ «Тростянецький електрозавод»

Розглянувши лист директора ТОВ «Тростянецький електрозавод» Анісова Є. М. № ЦНАП-584 від 04.07.2014 року щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки по вул. Горького, 56, керуючись ст.12 Земельного Кодексу України, ст. 25, 55, 56 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Тростянецький електрозавод», яка знаходиться у тимчасовому користуванні на підставі договору оренди землі, зареєстрованого у Тростянецькому районному відділі Сумської регіональної філії центру ДЗК за № 040563500103 від 01.07.2005 року, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв‘язку, енергетики, оборони та іншого призначення в м. Тростянець по вул. Горького, 56.

2. Остаточний розмір земельних ділянок встановити при виготовленні технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

3. Дане рішення направити заявнику, відділу Держземагенства у Тростянецькому районі, землевпоряднику апарату міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Заяц Ю. М.

Міський голова                       Ю. А. Бова
СМС інформування