+Про скликання конференції громадян за місцем проживання щодо звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку м. Тростянець за перший квартал 2014 року

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 16.05.2014 року № 49
м.Тростянець

Про скликання конференції громадян
за місцем проживання щодо звіту про
виконання програми соціально-економічного
розвитку м. Тростянець за перший квартал 2014 року

В рамках реалізації проекту «Активізація участі громадян м. Тростянець Сумської області у місцевому розвитку через створення квартальних комітетів та дієвої системи громадського моніторингу дій місцевих органів влади», підтриманого Творчим Центром ТЦК, керуючись Положенням про загальні збори громадян в м. Тростянець, затвердженим рішенням № 223 39 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання від 14.11.213 року, Положенням про органи самоорганізації населення у м. Тростянець Сумської області, затвердженим рішенням № 224 39 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 14.11.2013 року, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати конференції громадян за місцем проживання у м.Тростянець:

1.1. 20 травня 2014 року о 17-30 годині у приміщенні КП «Тростянецьке ЖЕУ» по вул. Червоноармійська, 72 із числа голів вуличних та будинкових комітетів вулиць: Лермонтова, Зарічна, Маяковського, Чайковського, Льва Толстого, Франка, Некрасова, Червоноармійська, Будьонного, Чкалова, Короленка, Пам’яті, Жовтнева від №99 до кінця, від №118 до кінця, Куйбишева, Братська, Пархоменка, Ковпака, Маршала Рибалка, Гагаріна, Кірова та провулків: Чехова, Червоноармійський, Лучанський, Братський, Зарічний, Будьонного, Південний, Сонячний, Мащанський.

1.2. 21 травня 2014 року о 17-30 годині у приміщенні клубу «Цукрозаводський» по вул. Калініна, 7 із числа голів вуличних та будинкових комітетів вулиць: Карла Маркса, Озерянка, Димитрова, Півненка, Жовтнева від №1 до №97, від №2 до №116, Олімпійська, Пролетарська, Зіни Лучко, Лісна, Енгельса, Комінтерну, Комарова, Відродження України - будинки №2а, 4а, 5а, 6а, Челюскіна, Макаренка, Механізаторів, Харченка, Щербака, Нескучанська, Куца, Остапа Вишні, Багряного, Хвильового, Академіка Погребняка П.С., Зоряна, Гетьмана Мазепи, Гайдара, 50 років ВЛКСМ, Фурманова, Космонавтів, Свердлова, Вишнева, Морозова, Фадєєва, Машинобудівна, Ломоносова, Набережна від №10 до кінця, від №23 до кінця, Калініна, Заводська, Ювілейна та провулків: Горний, Жовтневий, Пролетарський, Комарова, Макаренка, Півненка, Нескучанське лісництво, Димитрова, Космонавтів, Ломоносова, Фадєєва, Свердлова.

1.3. 22 травня 2014 року о 17-30 годині у приміщенні міського клубу «Ветеран» по вул.Миру, 2 із числа голів вуличних та будинкових комітетів вулиць: 8 Березня, Миру, Радянська, Островського, Л.Татаренка, Горького, від №1 до №11, від №2 до №58, Б. Хмельницького від №1 до №22, від №2 до №25, 40 років Жовтня та провулків: Радянський, Островського, Ударний.

2. На порядок денний конференцій винести питання:
2.1. Про звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку м. Тростянець за перший квартал 2014 року.

3. Загальному відділу апарату міської ради здійснити всі необхідні організаційні заходи по підготовці та проведенню конференцій, зазначених у п. 1 даного розпорядження.

4. Інформацію про проведення конференцій оприлюднити через офіційний сайт міської ради.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                        Ю.А. Бова

СМС інформування