+Звіт депутата Тростянецької міської ради 6 скликання
Звіт депутата Тростянецької міської ради Новікової Ірини Миколаївни за 2013 рік

По завершенню третього року депутатства, вже традиційно, інформую громаду Тростянця про свою роботу. Розпочну з формальності. Кілька місяців тому офіційно партії «Фронт Змін», від якої я балотувалося, не стало. Приєднуватися до тих «політичних гравців» Тростянеччини, які носять опозиційні партквитки й паралельно прислужують районній владі я не збираюся, а тому буду позапартійна.

Далі опишу коротенько чим займалася, як депутат, протягом року, що вдалося та над чим доведеться ще попрацювати. Тож, за 12 місяців прийняла участь в 15 засіданнях сесії міської ради та 12 засіданнях мандатної комісії з депутатської діяльності етики та законності, де я обрана секретарем.

2013 р. був доволі насиченим та складним. Реагуючи на звернення виборців підготувала та направила десятки депутатських звернень до міського голови, районної ради, райвідділу міліції та прокуратури. В усному режимі спілкувалася з керівниками комунальних закладів, щодо скарг людей.

Найбільше люди скаржилися на завищені суми оплати за спожитий природній газ та нестабільний електричний струм. Окрім звернень до чиновників щодо наявності непростої ситуації я опублікувала в газеті «Круглий Двір» з цього приводу за власним підписом дві статті. Нажаль вищезгадані структури не підконтрольні депутатам, а тому наданий мною розголос проблем поки що масштабних змін не дав.

Ще одним доволі болючим для людей питанням було перевезення пасажирів маршрутним транспортом. Так, перед посадовцями міста я піднімала питання по графіку курсування та чемності водіїв. Вносила свої пропозиції на основі скарг людей. Наслідком моїх звернень стала проведена компетентними посадовцями міськради робота з власниками тендерів на маршрути. Після того скарг, поки що, не було.

Варто згадати й про мою спільну співпрацю, як депутата з «Комунсервіс». Так, були встановлені каналізаційні люки в парку ім. П.І.Чайковського та по вул. Л. Татаренка, що убезпечило мешканців від можливих нещасних випадків. Також, доволі часто люди скаржилися на незадовільний стан громадських туалетів. Після мого звернення відповідальні за це працівники оперативно навели лад в цих місцях.

Зверталися до мене люди й колективно від багатоповерхового будинку, щодо «не законного будівництва». Внаслідок цього, після підняття мною питання, було унеможливлено порушення закону не добросовісним підприємцем.

Доволі специфічною було вирішення проблеми з грошовим боргом однієї громадянки іншій. З цього приводу зверталася до міліції та прокуратури. Порушувалася кримінальна справа. Станом на сьогодні конфлікт мирно врегульований між сторонами.

Окрім того, займалася ще й такими питаннями, як приєднання допоміжного приміщення до квартири для мешканки міста, озвучувала проблеми з бродячими собаками, пропонувала внести зміни в регламент ради, аби підвищити дисципліну депутатського корпусу.

Не була я й осторонь політичного життя. Тож, в знак протесту вийшла з депутатської групи «Батьківщина», аргументувавши це в своїй статті в газеті «Круглий Двір» під назвою «Опозиція тріщіть по швах бо не та за кого себе видає». Публічно через шпальти того ж ЗМІ висловилася щодо чвар в міській раді та наслідків цього для громади. Стаття називалася «І сам не гам, і другому не дам або депутати в дії».

Звісно це не весь перелік того, що було зроблено, бо були різні заходи від покладання квітів до нарад, зборів та «круглих-столів». Сподіваюся рік 2014 для моєї роботи буде більш продуктивний і я зможу досягти кращих результатів в своїй депутатській роботі.

Асоціація міст України