+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
Звіт депутата Тростянецької міської ради Котко Олексія Вікторовича за 2012 рік

До складу Тростянецької міської ради 6 скликання я був обраний депутатом від Тростянецької районної організації політичної партії «Рідне місто» в жовтні 2010 року. З самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Тростянецької міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Рішенням 17 сесії міської ради 6 скликання мене було призначено головою постійної земельної погоджувальної комісії.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.

Також важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

За 2012 рік розглянув 112 заяв та звернень виборців: з питань санітарного стану міста, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, благоустрою прилеглої до будинків території, порушення об’єктів благоустрою, спилення аварійних дерев, транспортних перевезень, зберігання будівельних матеріалів, встановлення меж земельних ділянок та ін.

Як депутат, громадянин та мешканець міста брав активну участь у всіх заходах (толоках), які проводилися міською радою та політичною партією «Рідне місто», по наведенню належного благоустрою паркової зони міста, території навколо палацу князя Голіцина та „Круглого Двору”, впорядкування природно-заповідної зони урочища «Нескучне» та ін.

На закінчення хочу додати, що на мою думку при прийнятті рішень, які зачіпають інтереси всієї громади, є необхідним більш широке використання форм прямої демократії, а саме: громадські слухання, загальні збори, консультативні опитування та місцеві референдуми. Вважаю, що це є той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання. Власне в цьому, на мою думку, і є суть розуміння «самоврядування».

Депутат Тростянецької міської ради                                Котко О.В.

Асоціація міст України