+Про виконання міської програми підвищення безпеки дорожнього руху на 2009-2012 роки

Тростянецька міська рада

25 сесія 6 скликання

від 18.10.2012 року №
м. Тростянець

Про виконання міської програми підвищення
безпеки дорожнього руху на 2009-2012 роки

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника міського голови Заяц Ю.М. та начальника ВДАІ по обслуговуванню м. Тростянець, Тростянецького району та АТІ Назарова О.М. про виконання міської програми підвищення безпеки дорожнього руху на 2009-2012 роки, керуючись п. 40 ч. а ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада вирішила:

1. Інформацію заступника міського голови Заяц Ю.М. та начальника ВДАІ по обслуговуванню м.Тростянець, Тростянецького району та АТІ Назарова О.М. про виконання міської програми підвищення безпеки дорожнього руху на 2009-2012 роки взяти до відома.

2. Для проведення аналітичної роботи з метою виявлення місць концентрації ДТП по місту Тростянець, відділенню ДАІ по обслуговуванню м.Тростянець, Тростянецького району та АТІ один раз у квартал надавати інформацію до Тростянецької міської ради, яка належить до її відання для подальшого реагування шляхом вирішення питань, що вплинули на скоєння ДТП.

3. Заступнику міського голови Заяц Ю.М. разом з керівником відділення ДАІ по обслуговуванню м.Тростянець, Тростянецького району та АТІ розробити та надати на розгляд сесії міської ради нову Програму програми підвищення безпеки дорожнього руху на 2013-2016 роки.

4. Контроль за реалізацією Програми покладається на постійну комісію міської ради з питань комунального майна, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М.

Міський голова                   Ю. А. Бова
СМС інформування