+Про визначення місць для тимчасового встановлення агітаційних палаток при проведенні виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

Тростянецька міська рада

від 15.09.2010 року

м. Тростянець № 580

Про визначення місць для тимчасового

встановлення

агітаційних палаток при проведенні виборів

З метою здійснення контролю за дотриманням громадського порядку, забезпеченням належного санітарного стану, запобігання скоєнню дорожньо-транспортних пригод у місті у зв’язку із проведенням передвиборчої агітації шляхом розміщення агітаційних палаток, керуючись пп.3 п.б ст.38, ст.52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконком міської ради вирішив:

1. Визначити місця для тимчасового встановлення агітаційних палаток на території міста Тростянець для проведення передвиборчої агітації по виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 31 жовтня 2010 року, згідно доданих схем:

1.1. Місця № 1- 6 на площі Вічевій. Додаток № 1.

1.2. Місця № 1- 4 біля приміщення колишнього кінотеатру «Маяк» по вул.Горького,24. Додаток № 2.

1.3. Місця № 1- 4 між приміщенням будинку побуту вул.Горького. 10а та будівлею ПП Бова С.А. по вул.Горького,8. Додаток № 3.

1.4. Місця № 1- 6 біля приміщення банку «Райффайзен банк «Аваль» по пл. 40-ї Армії, 1. Додаток № 4.

1.5. Місця № 1- 6 по вул.Калініна на території торгівельного майданчику. Додаток № 5.

2. Заборонити встановлення агітаційних палаток в інших місцях, не передбачених даним рішенням.

3. Спеціалістам комунального відділу міської ради Сапегіну О.І. та Котко О.В. здійснювати постійний контроль за виконанням вимог даного рішення учасниками виборчого процесу.

4. Дане рішення опублікувати у місцевих ЗМІ, направити до ВДАІ, РВ ГУМВС, виконавцям виконкому.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М.

Міський голова                       Ю.А.Бова