+Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення

Тростянецька міська рада

18 сесія 6 скликання

від 30.12.2011 року
м. Тростянець № 518

Про затвердження розміру орендної плати
за земельні ділянки несільськогосподарського
та сільськогосподарського призначення

З метою збільшення надходжень до міського бюджету платежів за використання природних ресурсів, вирівнювання розміру плати за землю в порівнянні з іншими населеними пунктами районного значення Сумської та інших областей України та попередження недоотримання надходжень до міського бюджету в зв’язку з виконанням робіт по проведенню нормативної грошової оцінки земель в межах населеного пункту м. Тростянець Сумської області, діючи на підставі ст.12 Земельного кодексу України, ст. 288 Податкового кодексу України, ст. 21 Закону України «Про оренду землі» та керуючись п. 34-35 ч. 1 ст. 26 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:

1. Затвердити розміри орендної плати за земельні ділянки несільсько- господарського та сільськогосподарського призначення на території Тростянецької міської ради з 01.01.2012 року згідно додатку 1.

2. Суб’єктам підприємницької діяльності, в яких змінився розмір орендної плати, в місячний термін з моменту прийняття даного рішення укласти додаткові угоди до договорів оренди по зміні розміру орендної плати за землю.

3. У разі, якщо на орендованій земельній ділянці здійснюється декілька видів комерційної діяльності, але договором визначений тільки один вид діяльності, при визначенні орендної плати за землю застосовувати більший розмір орендної плати.

4. В зв’язку з прийняттям даного рішення, всі раніше прийняті рішення по сплаті орендної плати за землю, втрачає чинність.

5. Направити дане рішення в Тростянецьке відділення ОМДПІ, фінансовому управлінню Тростянецької РДА, в районну раду, Тростянецький районний відділ земельних ресурсів, районний відділ Сумської регіональної філії Центру ДЗК, бухгалтерію міської ради та спеціалісту з питань контролю за місцевими податками і зборами, опублікувати в засобах масової інформації.

6. Дане рішення вступає в дію з моменту оприлюднення.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Тростянецьке відділення Охтирської МДПІ та заступника міського голови Заяц Ю.М.

Міський голова                        Ю.А.Бова

===============================