+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Сорокою Павлом Семеновичем

Звіт

Обраний депутатом по виборчому округ № 8 за списками Соціалістичної партії України. В своїй депутатській діяльності завжди користуюсь «Положенням про роботу органів місцевого самоврядування ». Виборчий округ № 8 це вулиця ім. Л. Татаренка. Всі ми бачимо, що цій вулиці приділяється велика увага в її облаштуванні – це тротуари і проїжджа частина. В своїй роботі я приділяю велику увагу всім тим проблемам, які ставилися жителями.
Проводились зустрічі з працівниками ЖЕКУ, де розглядались питання енергоресурсів, санітарний стан прилеглих територій до будинків, різні комунальні проблеми. Слід відмітити, що ЖЕК добросовісно відноситься до виконання тих проблем, які виникають. Два будинки по вулиці № 77 та № 75 змагаються за звання будинку зразкового порядку. Тут облаштовані місця відпочинку, як для дітей так і для дорослих, біля під’їздів побудовані арки, які обсаджені виноградом, клумби буяють квітами, ростуть дерева.
До мене як до депутата звертаються виборці з різних питань. Звертались по питанню приватизації житла, я цю проблему вирішив. Звертались також з допомогою про працевлаштування, це питання теж було вирішено. Дякуючи такому депутату, як Мірошниченко М. В., який влаштував до себе на виробництво декілька чоловік. Хочу подякувати також депутатам Баранюк В. Б., Бова С. А., Поляковський В. М., коли б я до них не звернувся завжди в усьому допоможуть. Разом з дільничним інспектором проводимо роботу з неблагонадійними сім’ями. Доводиться працювати з людьми, які відбули покарання у місцях позбавлення волі і зараз знаходяться на обліку у відділі внутрішніх справ. Вони працюють і відгуки не погані і по роботі і там, де мешкають. Кожного місяця пишу на них характеристики у відділ внутрішніх справ. За весь час депутатства один раз лише пропустив засідання сесії міської ради по поважній причині.
Також ви знаєте, що приміській раді є клуб «Ветеран», а в клубі працює хор «Ветеран». Цей колектив завжди виступає з великим успіхом не тільки в Тростянці, а й далеко за його межами. Кожного року 22 вересня в м.Путивль проводиться фестиваль «Партизанські зірниці» - ми постійні учасники цього фестивалю і завжди займаємо призові місця. Наш хор глядачі завжди вітають стояче. Я староста цього колективу і хочу подякувати міській раді і особисто міському голові Бові Ю. А. за ту надзвичайну увагу, яку він приділяє колективу. Щире спасибі від усіх учасників.

Депутат міської ради Сорока П. С.

Асоціація міст України