+Звіт депутата міської ради від Соціалістичної партії України, Поляковського Віталія Михайловича

Звіт депутата міської ради від Соціалістичної партії України,

Поляковського Віталія Михайловича

Шановні присутні!

Я, Поляковський Віталій Михайлович, був обраний депутатом 4 та 5 скликання Тростянецької міської ради. До 5 скликання був обраний по списку від Соціалістичної партії України. За час моєї каденції та за допомогою міського голови була втілена в життя ідея про освітлення приватного сектора міста і на сьогоднішній день майже все місто освітлюється. Раніше прогулюючись околицями міста, парками, були видні купи сміття, тому я звернувся до міського голови з пропозицією про організацію централізованого вивезення сміття з приватного сектору, дана ідея була підтримана і зараз із приватного сектору вивозиться сміття. І на сьогоднішній день видно на скільки менше стало сміттєзвалищ.
Особисто брав участь в усіх суботниках: на ремонті садиби Л.Кеніга, Круглого двору, прибиранні урочища Нескучне. Брав участь у відновленні «Гроту Німф», клубу в с.Олексине. Особисто брав участь у зарибленні 3-го озера в «Нескучному».
По зверненню громадян вулиці Морозова щодо відсутності колодязя на даній вулиці та за допомогою міської ради колодязь був побудований. Також було звернення від жителів вул.Вишневої стосовно відсутності міського водопроводу. В минулому році будівництво розпочалося і в цьому році планується закінчення.
Кожного року особисто завожу яблука в дитячі садки міста, це близько 1 тонни.
В своїй депутатській приймальні прийняв 3500 громадян, загалом це діти війни, звертались про допомогу у оформлення судового позову на відшкодування коштів. І зараз близько 1000 громадян отримали кошти.
Брав участь у розробці пам’ятника Афганцям.
На неодноразові звернення до міського голови щодо надання допомоги пенсіонерам, зараз при міській раді створений соціальний автобус для безкоштовного перевезення пільгового контингенту населення.

Депутат міської ради				В. М. Поляковський

Асоціація міст України